Відомий український співак і актор, популярний артист DZIDZIO поділився унікальним постом у соціальній мережі. Він згадав покійного Кузьму Скрябіна і звернувся до українців.

Відповідну публікацію DZIDZIO оприлюднив на своїй сторінці в Instаgram.

Кузьма Скрябін
Кузьма Скрябін

"Андрій Кузьменко завжди допомагав людям, абсолютно не афішуючи свою благодійну діяльність, кожного дня змінював світ на краще! Фонд ім. Кузьми Скрябіна продовжує робити добрі справи, розпочаті Андрієм. Підтримайте благодійну програму «‎Кораблик добра», яку запустив Фонд спільно з національною мережею пекарень Lviv Croissants. Все що потрібно — придбати наліпку у одній з пекарень Lviv Croissants з автографом Кузьми Скрябіна за 5 грн. Зібрані кошти будуть спрямовані на лікування маленької дівчинки Коваль Софії (м. Хмельницький, діагноз СМА 1-2). Стань корабликом добра! Ти маєш шанс врятувати життя! @lvivcroissants", - підписав публікацію український артист.

Численна аудиторія, яка підписана на сторінку відомого виконавця, не забула про себе нагадати і залишила чимало відгуків під відеороликом.

Фото Дзідзьо
Фото Дзідзьо

"Дякуємо Вам, Михайле, що помітили нашу дівчинку Для Софійки важлива Ваша підтримка", "Щиро вдячні за підтримку!", "@dzidzio Михайле, величезне, дякуємо Вам за підтримку! Ви - молодець, що помітили нашу дівчинку, та не пройшли повз", - пишуть слова подяки українці.

Коментарі на пост DZIDZIO в Instagram
Коментарі на пост DZIDZIO в Instagram

Коментарі на пост DZIDZIO в Instagram
Коментарі на пост DZIDZIO в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Дзідзьо показав, як його люблять українці.