Відома актриса, радянська, українська та російська естрадна співачка Лоліта Мілявська поділилася публікацією в соціальній мережі. Вона показала відеоролик зі свого концерту, де вона була одягнена в дуже незвичайний наряд.

Відповідну публікацію Лоліта Мілявська оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Хочу сказати спасибі всім молодим і не дуже по паспорту людям, які вчора були в моєму улюбленому культовому клубі "Центральна станція" @centralstationmsk. На жаль, всіх бажаючих не змогли вмістити, але ми повторимзапрем'єрили три нових треки і вже зрозуміло, що з них буде 100% хіт і спасибі, що на біс просили Ахматовскую і Романовскую @alexeyromanof "приходь на мене подивитися" це говорить про інтелект моєї публіки! Мені з Вами добре!!! Люблю і завжди Ваша", - підписала публікацію відома артистка.

Тримільйонна аудиторія, яка підписана на сторінку знаменитої виконавиця, вже багато років стежить за творчістю та особистим життям Лоліти. Вони не можуть пропустить жодного поста своєї улюблениці, і цей - не залишився без уваги. Підписники зірки не забули про себе нагадати і ставили чимало відгуків під відеороликом.

Фото Лоліти
Фото Лоліти

"У ЦС завжди якась інша атмосфера. люди співають хором. мурашки від цього. а ти сидиш за тисячі км від Москви, гортаєш сторіс і по-доброму заздриш їм, всім кричущим в залі)) і тихенько підспівуєш", "ось у Лоліти немає віку!!! Її люблять і ті, кому 60, і ті, кому 16! Ось, що значить АРТИСТ", - пишуть відгуки користувачі соцмережі.

Коментарі на пост Лоліти в Instagram
Коментарі на пост Лоліти в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Лоліта Мілявська жахнула публіку своїм виглядом без макіяжу.