Українська артистка, колишня учасниця жіночого колективу "Віагра" Надя Мейхер поділилася дуже ефектними кадрами в соціальній мережі. Вона показала свої соковиті форми в шкіряному корсеті.

Відповідну публікацію Надя Мейхер розмістила у своєму акаунті в Instagram.

Фото Наді Мейхер
Фото Наді Мейхер

"Чи часто ми замислюємося про те, наскільки нам важлива чужа думка, похвала або осуд... Думаю часто! Чи хочемо ми подобається іншим?! - наскільки ми готові змінитися аби подобається тим, іншим, кого знаємо, або ніколи в житті не бачили. Де ця грань? Це залежить виключно від нас самих; характер-досвід— цінності— прийняття-любов. Мені приємно, коли мене люблять, я вдячна за Фіт бек своїх діянь, але ці підтвердження зворотного зв'язку для мене важливі не в якості якоїсь похвали, а те, що ці діяння принесли користь іншій стороні в малому або великому. Ось що мені важливо! І тим більше не чіпає чиясь образа на світ... Життя потопаючого, особиста його справа. Я-Любов! Я-Вільна! Я-Життя! Я-Натхнення! Бери стільки, скільки захочеш і зможеш... Style by: @nadyameiher FoR @meiherbymeiher #надеждамейхер #свободабытьсобой #вселеннаяизобильна FOTO by: @yuliya_lysenko", - підписала публікацію українська артистка.

Аудиторія, яка підписана на сторінку зірки, не пройшла повз фотографій співачки і залишила чимало відгуків.

"Просто шикарна фігура", "Надія ви як завжди, залишайтеся завжди самою собою", "моє серце дало тріщину", - пишуть відгуки юзери соцмережі.

Коментарі на пост Наді Мейхер в Instagram
Коментарі на пост Наді Мейхер в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Надя Мейхер показала татуювання на попі.