Знаменитий російський співак, продюсер, заслужений артист РФ Валерій Меладзе поділився несамовитим постом. Він повідомив про те, що помер легендарний актор.

Відповідну публікацію Валерій Меладзе розмістив у своєму акаунті в Instagram.

"Пішла ще одна Легенда. Не стало Бельмондо. Так, краще б і не знати про день смерті таких людей, і думати, що вони десь продовжують жити, перебуваючи все в тій же прекрасній формі, в якій ми звикли їх бачити. Ми вчилися у нього як бути мужнім, але не жорстоким, смішним але не жалюгідним, знаходити вихід з будь безвихідної ситуації. Нам всім пора переглянути фільми з Бельмондо, що б згадати, якими ми хотіли бути, і порівняти, чи вийшло", - підписав пост легендарний артист.

Валерій Меладзе - справжня легенда на естраді. Він багато років радує аудиторію своїм унікальним голосом. Його концерти проходять практично по всьому світу. Валерій неодноразово літав в Дубаї, щоб заспівати для місцевих жителів і знаті. Співак любить ділиться публікаціями в соцмережі. Цього разу він поділився дуже сумною новиною і повідомив про те, що загинув знаменитий актор.

Фото Валерія Меладзе
Фото Валерія Меладзе

"Він крутий! Добре, що нам пощастило з ним тусити на одній планеті", " хіба може його не бути !!!! Так шкода...", "Вірно сказано відносно-краще б не знати про дату смерті! Вони десь там: живі, здорові, все так само молоді", - пишуть відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Валерія Меладзе в Instagram
Коментарі на пост Валерія Меладзе в Instagram

Коментарі на пост Валерія Меладзе в Instagram
Коментарі на пост Валерія Меладзе в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Валерія Меладзе та Анастасію Приходько запідозрили в романі.

Нагадаємо, що Оля Полякова дала гідну відповідь Валерію Меладзе за образу в свою сторону.