Скандальна українська телеведуча, журналістка і автор Ольга Фреймут поділилася незвичайним постом у соцмережі. Вона звернулася до публіки і розповіла трохи секретів про себе.

Відповідну публікацію Ольга Фреймут розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Я собі стаю цікава у моменти падінь. Спостерігаю, як за героїнею кінострічки, - виживу, не виживу. А коли все закінчується благополучно, дивуюся: "як тобі вдалося?" В екстрених ситуаціях очі не закочую, а стаю спокійною і шукаю творче вирішення проблеми. Після падінь, як після темряви, настає світанок. Коли чернетка списана і зім'ята, і з'являється можливість переписати день", - підписала публікацію українська журналістка.

Ольга Фреймут відома завдяки своєму непростому характеру. Після того, як вона була головною зіркою шоу "Ревізор" про неї почало ходити дуже багато чуток і обговорень. Вона має дуже багато шанувальників, які її підтримують за будь-яких обставин і активно стежать за її життям і постами в соцмережі. Фанати не забувають про себе нагадувати і пишуть чимало відгуків під кожним постом.

Фото Ольги Фреймут
Фото Ольги Фреймут

"Це талант . Браво як цьому навчитися", "Оля, Ви - красуня! Ви так мене надихаєте, не передати словами! Спасибі!", "Якщо впав-вставай, якщо зробив помилку-виправ, поставивши мету-добивався, але ніколи не здавався!!! "Ніхто, що поклав руку на плуг і озирається назад, не здатний до Царства Божого.", Лука, 9, 62.", - пишуть відгуки юзери соцмережі.

Коментарі на пост Ольги Фреймут в Instagram
Коментарі на пост Ольги Фреймут в Instagram

Нагадаємо, що Ольга Фреймут показала, як цілувати дівчину.