Сильна і незалежна жінка, народна артистка України, успішний продюсер Наталія Могилевська показала, як в її гримерку увірвалися журналісти і порушили її особистий простір.

Відповідне відео Наталія Могилевська розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Кажуть, що в жіночій сумочці можна знайти все. Брешуть! Вони ще не заглядали в мою гримерку журналісти проекту @spivayut_vsi просто увірвалися в мою гримерку, а це, між іншим, інтимний простір артиста. Як ви вважаєте у мене багато косметики, чи ні? # Могилевська #співаютьвсі #фінал #16октября", - підписала публікацію українська зірка.

Наталя Могилевська-справжня зірка на українській естраді. Вона вже багато років радує українців своєю творчістю. Крім цього, Наталя - дуже хороший продюсер, який допомагає молодим виконавцям пробитися на велику сцену. Співачка дуже любить ділитися різноманітними публікаціями в соцмережі, а її фанати залишають під ними свою думку.

Фото Наталії Могилевської
Фото Наталії Могилевської

"Наталія Олексіївна, досить скуповувати косметику ... проведіть нарешті концерт в Одесі!!! 5 разів скасовуєте концерт! Пора і честь знати!!!", "Де й ділася українська мова, коли це не за контрактом? Яке лицемірство!",- залишають коментарі фоловери знаменитості.

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Нагадаємо, що Наталя Могилевська потрапила в скандал на великому шоу.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Наталя Могилевська порадила, як проводить вечори із задоволенням.

Також портал "Українці" писав, Наталію Могилевську просять повернути гроші.