Знаменита українська телеведуча, почесний посол ООН, тренер на "Лізі Сміху" Маша Єфросиніна поділилася цікавим постом у соцмережі. Вона дала кілька важливих порад для українців.

Відповідну публікацію Маша Єфросиніна оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Хто сьогодні впливає на аудиторію максимально? Ціла дискусія з цього приводу вибухнула під час панелі на Міжнародному економічному форумі. Дослідження показують, що з найбільшою ймовірністю ваш продукт розкуплять, якщо його прорекламує у себе інфлюенсер. Середньо спрацює таргетована реклама. І вже практично в нікуди йде реклама продукту через медіа.. Поділіться вашим досвідом в коментах, будь ласка: ось вас швидше зацікавить продукт, який ви побачили у улюбленого блогера або в рекламному ролику по телевізору ( в ютьюбі)?",- підписала публікацію українська телеведуча.

Маша Єфросиніна-справжній професіонал своєї справи. На її сторінку підписано більше 1.5 мільйона чоловік, які активно стежать за кожною публікацією своєї улюблениці. Фанати не забули про себе нагадати і почали коментувати публікацію Маші.

Фото Маші Єфросиніної
Фото Маші Єфросиніної

"На мене спрацює рекомендація блогерів НЕ мільйонників, а більше інфлюенсерів або експертів у певній галузі. Спрацює реклама публічної особи, наприклад як Ви, тому що довіряю вашій думці через наявну репутацію, оскільки у вас немає 15 рекламних інтеграцій щодня, що говорити про співний відбір", "Якщо мені ця річ не потрібна,то я її не стану покупа(як би і хто не рекламував). Дуже більше вплив відчувають наші діти, у одного з'явилася якась річ і іншим терміново потрібно", - пишуть відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Маші Єфросиніної в Instagram
Коментарі на пост Маші Єфросиніної в Instagram

Коментарі на пост Маші Єфросиніної в Instagram
Коментарі на пост Маші Єфросиніної в Instagram

Нагадаємо, що Маша Єфросиніна показала себе без ліфчика.