Українська співачка, відома, як "Киця", ефектна і успішна Оля Цибульська розчулила публіку теплими знімками в соціальній мережі. Вона показала, як відпочиває зі своїм сином і звернулася до фанатів.

Відповідну публікацію Оля Цибульська оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

"А з ким в тобі ідеальний відпочинок? Нестор для мене найбільше щастя і найбільший виклик. Не вірила довго, що така кар'єристка, як я, може відчути більше щастя від чогось, окрім особливих егоістичних амбіцій. Син навчив мене: чиста любов вище соціальних рейтингів. Як круто, що ми разом тут і зараз", - підписала фотографії українська співачка.

Численна публіка, яка підписана на сторінку талановитої виконавиці, досягла відміток в 780 тисяч чоловік. Фанати артистки не забувають про себе нагадати і активно коментують кожен пост Олі.

Фото Олі Цибульської
Фото Олі Цибульської

"Копія Як Дзідзьо)))", "з дітьми обов'язково, але після хоча б на 3 дні я, їду на море сама, без чоловіка, дітей, батьків, просто сама мама теж повинна бути в ресурсі весь наступний навчальний рік", "на жаль сам на одинці з сам собою розумниця ти тоді ангел", - залишають коментарі користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Олі Цибульської в Instagram
Коментарі на пост Олі Цибульської в Instagram

Коментарі на пост Олі Цибульської в Instagram
Коментарі на пост Олі Цибульської в Instagram

Нагадаємо, що Оля Цибульська в ефектному макіяжі показала, чим займається в темному місці.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Оля Цибульська без нижньої білизни показала себе в ефектній сукні.

Також портал "Українці" писав, Оля Цибульська та Віталій Козловський викликали дуже цікаві чутки.