Відома радянська і російська естрадна і джазова співачка, актриса Лариса Долина поділилася унікальним знімком у соціальній мережі. Вона показала себе в молодіжній міні-сукні на тусовці з молодим хлопцем.

Відповідну публікацію Лариса Доліна розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Я дуже пишаюся тобою, Сашка @panaiotov . З кожною новою піснею ти матереешь, зростає твоя майстерність і вже читаються твої прочитання відомих хітів. Радість мене переповнює! Довгої, успішної тобі дороги вгору, до Олімпу!!! Я завжди поруч!!", - підписала публікацію знаменита співачка.

Лариса Долина-справжня легенда. На її піснях виросло жодне покоління, а вона все не перестає радувати аудиторію своєю творчістю. Публіка, яка підписана на сторінку Лариси в соціальній мережі, практично досягла позначки в 200 тисяч чоловік. Фанати зірки не забули про себе нагадати і почали коментувати знімок виконавиці.

Лариса Долина
Лариса Долина

"Лариса Олександрівна, красуня, гордість Росії. Які ж щасливі люди, які поруч з вами, адже це величезне щастя,слухати ващ голос, вчитися у вас, переймати досвід. Дай Бог вам здоров'я і удачі, бережіть себе", "як шкода,що такому чудесному хлопцеві з чудовим голосом і хорошим музичною освітою,доводиться пробиватися 'через терни до зірок..", - залишають коментарі користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Лариси Доліної в Instagram
Коментарі на пост Лариси Доліної в Instagram

Коментарі на пост Лариси Доліної в Instagram
Коментарі на пост Лариси Доліної в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Лариса Доліна показала татуювання в одному купальнику.