Чарівна українська співачка, колишня солістка жіночого колективу "ВІА Гра", популярна актриса Віра Брежнєва поділилася ефектним кадром у соціальній мережі. Вона показала себе у відвертому вбранні і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Віра Брежнєва розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Давно не було красивих фото в стрічці. І коли ти відчуваєш себе перевареним шпинатом, особливо хочеться такі фото виставляти. Самомотивація на час акліматизації", - підписала фотографію українська співачка.

Віра Брежнєва має дуже багато шанувальників. На її сторінку в соціальній мережі підписано понад 12 мільйонів чоловік. Всі ці люди дуже люблять спостерігати за творчістю і особистим життям актриси. Фолловери віри не забувають про себе нагадувати і ретельно коментують кожну публікацію артистки.

Фото Віри Брежнєвої
Фото Віри Брежнєвої

"Верунчик, може це той самий Меркурій? Всі зараз якісь шпинатоподібні", "Перевареним шпинатом", "нагадую собі ПРИВАТНО, що єдиний з ким ти точно проживеш все життя - це ти сама. І ніхто не подбає про тебе краще, ніж ти. Вчора був Всесвітній день жіночого щастя і ця фраза особливо актуальна. Від жінки залежить настрій всієї родини! Бережіть себе, дівчатка", " Віра прикрашає нашу естраду, цього вже достатньо для мотивації . Хороші пісні і старі і нові . Природа", - залишають думки юзери соціальної мережі.

Коментарі на пост Віри Брежнєвої в Instagram
Коментарі на пост Віри Брежнєвої в Instagram

Коментарі на пост Віри Брежнєвої в Instagram
Коментарі на пост Віри Брежнєвої в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Віра Брежнєва здивувала публіку сміливим ракурсом.

Нагадаємо, що Гола Віра Брежнєва показала соски.