Відома українська співачка, колишня солістка дуету "НеАнгели" Слава Камінська поділилася розкішним постом у соцмережі. Вона показала пристрасть з Дмитром Дікусаром.

Відповідну публікацію Слава Камінська оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

"Відправ смс за пару Діма і Оля на номер 7914 з кодом 06 🙏 🏼моя улюблена пісня Мій Улюблений партнер @ dikusar_dmitriy ! Відео намонтувала своїми рученятами з телефонних архівів ;) Аж засумувалося дуже прошу всіх проголосувати сьогодні в @tanci1plus1 за пару @dikusar_dmitriy і @olgakharlan вам плюсик до карми , а мені приємно #подзвони мені осені ... ставте плюсик +) і я запам'ятаю вас в обличчя", - підписала відеоролик українська співачка.

Українська публіка, яка підписана на сторінку відомої виконавиці, активно стежить за творчістю та особистим життям співачки. Фолловери не забули про себе нагадати і залишили чимало відгуків.

Фото Слави Камінської
Фото Слави Камінської

"можна було гарно заощадити на зйомках кліпу цей може набрати більше переглядів", "Божечки, це приголомшливо це і є відеокліп, на цю пісню захват", "хто написав цей хіт?", "Шикарна жінка з дійсно достойним голосом! Як же гарно заспівана пісня!!! Дуже круто зазвучав ВАШ голос на українській мові! Так і продовжуйте! Пісня", - пишуть Коментарі юзери соціальної мережі.

Коментарі на пост Слави Камінської в Instagram
Коментарі на пост Слави Камінської в Instagram

Коментарі на пост Слави Камінської в Instagram
Коментарі на пост Слави Камінської в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Слава Камінська може стати новою Холостячкою.

Нагадаємо, що Слава Камінська розповіла про стосунки.