Епатажна українська артистка, найскандальніша виконавиця Оля Полякова здивувала українців раптовою новиною. Вона повідомила, що дає останній концерт "Королеви ночі".

Відповідну публікацію Оля Полякова оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

"26 жовтня, 2018 року ми представили публіці шоу "Королева ночі". Минуло три роки, позаду сотні концертів, дороги, готелі, втома, але нескінченна радість від зустрічі з нашим глядачем. Тисячі і тисячі людей чекали нас в різних куточках країни, чекали нас закордоном і наші з вами зустрічі незабутні!! Вони і є наше життя! А так ми провели наш перший концерт три роки тому в київському Палаці Спорту, де завтра ми покажемо "Королеву ночі" Востаннє. І це було незабутньо!! Подивіться, як це класно!!! Спасибі всім! Люблю", - підписала публікацію українська співачка.

Численна публіка, яка підписана на сторінку Олі Полякової, досягла позначки в 2.5 мільйона чоловік. Фанати зірки активно коментують кожну новину виконавиці, і ця - не стала винятком.

Фото Олі Полякової
Фото Олі Полякової

"Обожнюю творчість Олі, ти супер! Вибач, але таке скупчення людей довгий час і всі без масок? ?? То чому дітям навчатися забороняють???", "ціла епоха йде... спасибі вам за ці неймовірні 3 роки Королева ночі, ми будемо нудьгувати...", - пишуть відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram
Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Оля Полякова похвалилася своїми досягненнями в спорті.