Дочка знаменитої актриси і співачки Анастасії Заворотнюк Ганна поділилася несподіваним постом у соціальній мережі. Вона повідомила, що після коронавірусу зіткнулася з новою хворобою.

Відповідну публікацію Анна оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

"Ну що ж, дорогі, які плани на локдаун? У мене лікуватися кукушкою. Радує, що хоча б не зозулю...відвідала лора вчора, так як після корони досі Спотворені смаки і запахи. До цього ще й додалося відчуття набряку носа. Виявляється у мене гострий гайморит! Тільки цього не вистачало... призначили процедури, однією з яких є "кукушка" , я спочатку подумала, що лікар наді мною приколюється, але дійсно під час цієї процедури треба говорити "ку-ку" хто-небудь стикався? Призначили мільйон ліків, у тому числі антибіотики. Кажуть ще, що перегородка викривлена, але поки через набряк не зрозуміло, чи потрібно робити операцію. Загалом, ось так, хлопці, не хворійте цибулю від @julitoo.official", - підписала фотографія дочка відомої актриси.

Аудиторія, яка стежить за життям Анни, не забула про себе нагадати і написала чимало коментарів.

Фото Анни Заворотнюк
Фото Анни Заворотнюк

"поки молода . треба робити операцію, я ось, у віці, постійно турбує ніс через викривлення", "Ну, ти даєш... швидше поправляйся!!", "Тут повинен був бути гарний фон, але тут красива ви", - пишуть відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Анни Заворотнюк в Instagram
Коментарі на пост Анни Заворотнюк в Instagram