Відома українська зірка, скандальна і епатажна блогерка, зірка реаліті-шоу "Від пацанки до панянки" Анастасія Покрещук поділилася дуже незвичайним відеороликом в соціальній мережі. Вона показала, як розважається п'яною з молодим хлопцем у барі.

Відповідну публікацію Анастасія Похрещук розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Пора на❤️уяриться?) @riotcharlie @cloudkiev дякую за теплий прийом і ах*я обов'язково приїду ще ,мені сподобалося", - підписала Відеоролик популярна блогерка.

Анастасія Похрещук стала справжньою зіркою після того, як брала участю в реаліті-шоу "Від пацанки до панянки". Скандальна дівчина зробила собі десятки пластичних операцій і пішла в блогери. На даний момент на її сторінку в соцмережі підписано понад 250 тисяч осіб. Варто відзначити, що у скандальної зірки дуже багато шанувальників, які коментують кожен пост Насті, і цей – не став винятком з правил.

Фото Анастасії Покрещук
Фото Анастасії Покрещук

"Ща локдаун закінчитися і накуяримся", "Наркомані", "ні пластики, ні грації, ні жіночності... КЛОУН......", "Треки звичайно порожні як і голови", "Хочу такі лосини", "від Чумова люблю таких кайфариків", "який же він зараза красивий Настя як завжди", - пишуть відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Анастасії Покрещук в Instagram
Коментарі на пост Анастасії Покрещук в Instagram

Коментарі на пост Анастасії Покрещук в Instagram
Коментарі на пост Анастасії Покрещук в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Анастасія Похрещук збільшила груди до неможливих розмірів.

Нагадаємо, що Анастасія Покрещук показала, як коліт ботокс в туалеті.

Також портал "Українці" писав, що Анастасія Покрещук показала, як знялася в сценці для дорослих.