У соціальній мережі оприлюднили дуже сумний пост, в якому повідомляється про те, що відомий український телеведучий Анатолій Анатоліч втратив свого родича через коронавірус.

Відповідну публікацію розмістили на порталі "Зоряний шлях" в Instagram.

"Анатолій Анатоліч втратив хрещеного — він помер через COVID-19 "Мій батько загинув у бійці. Мій хрещений міг загинути 10 разів у Афгані, але помер від COVID-19... Антиваксери йдуть в ж*пу з будь-якими своїми аргументами. Занадто багато смертей навколо мене від цієї хвороби. Бережіть себе, дуже прошу. І цінуйте своїх близьких", — написав у Instagram телеведучий @anatoliyanatolich. А ви за чи проти вакцинації?",- підписаний пост в соціальній мережі.

Аудиторія, яка спостерігає за всіма останніми новинами про зірок, активно коментує кожен пост, і цей - не став винятком з правил.

"Моя особиста думка. Що кожна людина має право на своє рішення. Якщо вона хоче робити, то нехай робить, якщо ні, то ні. На цю вакцину ніхто не дає 100% що ти не помреш від неї чи що ще. І ще я не згідна з рішенням ща, усім хто робить десь потрібно робити вакцину, хочеш не хочеш роби так само як і в маршрутка або транспортах", "Ось і сам хай іде в жопу", "Я маю право вибору, чому мене заставляють/примушують!!!!", - пишуть відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост зі сторінки "Зоряний шлях" в Instagram
Коментарі на пост зі сторінки "Зоряний шлях" в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Оля Цибулська показала свій жахливий образ.

Нагадаємо, що Тіна Кароль показала, як знімала свій новий кліп.

Також портал "Українці" писав, що Леся Нікітюк показала дупло.