Зовсім недавно на всю Україну гримів скандал із хлопцями із заходу України, які приїхали до Києва та влаштовували вечірки, де знущалися з дівчат.

Вони роздягали п'яних дівчат, пхали в інтимні місця пальці, знімаючи все це на камеру і завантажуючи у свій приватний телеграм-канал. Тоді їх почали судити і все якось затихло, незважаючи на те, що жертв хлопців підтримували знаменитості і навіть сам Президент України згадував про мерзенний вчинок хлопців в одному зі своїх вечірніх звернень.

Один із фігурантів справи
Один із фігурантів справи

Зараз же стало відомо, що один із трьох підозрюваних Олег Захаров нещодавно одружився, ведучим на весіллі був Юрій Ткач. Тусовка пройшла в 5-зірковому Edem Resort Medical & SPA біля Львова.

Захарову інкримінували сексуальне насилля. У березні він вийшов під заставу у 402 тисячі гривень разом із іншим фігурантом Ярославом Домбровським. Організатор "п’яних вечірок" Андрій Ярина до сих пір у СІЗО.

Кадри з весілля Юрія Захарова
Кадри з весілля Юрія Захарова

Кадри з весілля Юрія Захарова
Кадри з весілля Юрія Захарова

Наш шоу-бізнес не може без скандалів ны миті. Нещодавно всі накинулись на Олю Полякову, яка працювала на шикарному весіллі експрокурора. Але ж Юрій Ткач зайшов за усі рамки дозволеного, проводячи весілля для моральних виродків, які зганьбили і збесчестили безліч українських дівчат.

Нагадаємо, що Оля Полякова розповіла, як Тіматі погрожував українським артистам - міг втрапити і Потап: "Знайдемо у будь-якій точці світу".

Раніше ми повідомляли, що колишній чоловік Ані Лорак знову начудив? Новоспечена дружина Лілія видалила Мурата через 4 місяці після весілля.