Заокнопроект про мобілізацію було ухвалено у першому читанні Верховною Радою і тепер нардепи вносять поправки для другого читання.

Звісно, ​​навколо законопроекту ходить багато чуток. Наприклад, депутат від "Батьківщини" Вадим Івченко зробив свою заяву про ухилянтів. Нібито дітей таких чоловіків не допускатимуть до навчання. На ці марення відповів лідер фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

Давид Арахамія
Давид Арахамія

Як зазначив голова фракції Слуга народу, Рада не збирається обмежувати дітей у праві на освіту, навіть у контексті змін до правил мобілізації.

"Чому хтось про це говорить, зрозуміти важко. Але точно не потрібно сприймати це серйозно" , - заявив він.

Раніше нардеп Івченко пропонував заборонити вступ до вузів ухилістам та їхнім дітям. Він аргументував це тим, що якщо людина не хоче виконувати свій громадянський обов'язок, тобто захищати батьківщину, держава нібито може відмовити їй у наданні певних послуг.

"Наприклад: ти не отримуватимеш підтримку держави, твої діти не вступлять до вузу, або ти сам не вступиш до ЗВО" , - писав нардеп.

Студенти, університет, фото: ДТЕУ
Студенти, університет, фото: ДТЕУ

Нагадаємо, що підніматимуть із ліжка вночі та виписуватимуть повістку: українцям пояснили суть цілодобової роботи ТЦК.

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський пояснив, якою буде мобілізація в Україні: "Це не залежить від нації, ти втомився".