Мобілізація в Україні продовжується і Верховна Рада підтримала у першому читанні законопроект №10449, щоб полегшити цей процес.

Як повідомляє видання «today», активно закликаються чоловіки віком від 27 до 60 років без обмежень по здоров'ю, а також особи, які раніше визнані військово-медичною комісією обмежено придатними.

Законопроект спрямований на відміну статусу обмежено придатних і залишити лише дві категорії: придатний і не придатний. У разі позитивного результату особам з обмеженою фізичною підготовкою необхідно повторно пройти ВЛК протягом дев'яти місяців.

Важливо відзначити, що жінки приймаються на військову службу лише за наявності медичної чи фармацевтичної освіти.

Мобілізація: скрін з відео
Мобілізація: скрін з відео

Служба в армії не є обов'язковою для українських жінок, бо вони мають вибір.

Також є міркування щодо обмежень призову на військову службу серед студентів, особливо тих, які навчаються заочно або дистанційно, а також тих, які здобувають другу або третю вищу освіту. Призову можуть підлягати й аспіранти, які навчаються за контрактом.

У квітні до армії не призиватимуть випускників вузів, які навчаються за очною або заочною формою навчання, а також викладачів та науковців, працевлаштованих за ставкою не нижче 0,75. Крім того, від мобілізації звільняються чоловіки-інваліди.

Нагадаємо, мобілізація у 18 років: нардеп розкрив важливі деталі

Раніше "Українці" писали, всіх українців поставлять на військовий облік: чоловікам встановили жорсткі терміни

Як повідомляли «Українці», масштабна ракетна атака РФ: ворог намагається влаштувати новий блекаут – у Мінерго попередили українців