Погода в Україні на частину тижня, що залишилася, обіцяє продовження сонячної та теплої погоди. Однак у деяких регіонах найближчими вихідними очікується дощ.

За прогнозами Укргідрометцентру, у четвер, 12 квітня, стовпчики термометрів піднімуться до +27 градусів Цельсія, особливо у східних та південних районах. У центральних регіонах температура коливатиметься від +18 до +22 градусів тепла, а на заході від +16 до +20, опадів не очікується.

До п'ятниці, 13 квітня, температура трохи знизиться: максимальна досягне +25 градусів за Цельсієм на півдні та сході та до +22 градусів на заході. Очікується, що день буде сухим та сонячним.

Весна, фото із соцмереж
Весна, фото із соцмереж

Однак до суботи, 14 квітня, дощ прогнозується у західних регіонах, де температура коливатиметься від +18 до +20 градусів тепла. Опади також очікуються у Полтаві, Кіровограді, Києві, Сумах, Чернігові, Житомирі та Вінниці, температура сягне максимуму від +20 до +22 градусів.

У неділю, 15 квітня, хоча в центральній Україні опади можуть зменшитись, у західних та північних регіонах вони, швидше за все, збережуться. По всій країні очікується температура вище +20.

Нагадаємо, все село вам заздритиме: посадіть на дачі ці рослини і жоден комар вас не потурбує

Р«Українці» писали, де найкраще посадити троянди на дачі: будуть довго і красиво цвісти

Як повідомляли «Українці», ідентифікація пенсіонерів: що буде, якщо не пройти обов'язкової процедури