TЦК припинить затримувати українців на вулицях, тільки-но всі чоловіки будуть офіційно зареєстровані для проходження військової служби. Таку заяву зробив заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади Максим Жорін.

Він наголосив на важливості наявності комплексної системи військового обліку чоловічого населення та зазначив, що за наявності такої системи відпаде необхідність у затриманні людей на вулицях.

«Справа в тому, що якби ми мали на сьогоднішній день нормальний військовий облік військовозобов'язаних чоловічого населення, то ми б узагалі були позбавлені ось цього процесу відловлювання, пошуку, ще чогось», - заявил Жорин.

Ще він наголосив, що як тільки всі чоловіки будуть належним чином оформлені на військову службу, практика вуличних затримань припиниться. Натомість військові зможуть при необхідності набирати людей безпосередньо із зареєстрованого резерву.

ТЦК, мобілізація, фото: ukrainci.com.ua
ТЦК, мобілізація, фото: ukrainci.com.ua

«Ми знаємо в кого яка спеціальність, у кого яка професія, у кого який стан здоров'я, вік і все інше. Виходячи з цього ми могли б формувати запит від армії скільки кого нам потрібно. І брати тільки тих, хто потрібен, а не всіх підряд, хто б це не був, у якому б стані він не був. Тому ми самі винні в тій ситуації, яка зараз склалася», - додав він.

Він наголосив, що впровадження ретельної системи військового обліку має вирішальне значення для оптимізації процесу набору та забезпечення того, щоб до збройних сил були зараховані лише відповідні кандидати.

«Тому що ми зможемо просто в армію набирати безпосередньо тих і стільки, скільки потрібно на даний момент», - підсумував заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади Максим Жорін.

Нагадаємо, тепер повістки вручатиме начальство і "доставлятиме" працівників до ТЦК: готуйте рюкзаки

Раніше «Українці» писали, депутати підняли собі зарплати, доки ТЦК "пакують" усіх поспіль, а українці на межі виживання

Як повідомляли «Українці», мобілізація жінок: українку засудили за те, що вона не пішла до ТЦК на порядку денному