Українська фехтувальниця, олімпійська чемпіонка 2008 року, шестиразова чемпіонка світу і восьмиразова чемпіонка Європи, бронзова призерка Олімпіади 2012 року, заслужений майстер спорту України Оля Харлан розмістила фотографію в соціальній мережі. Вона здалася в незвичайному образі, лежачи у воді серед красивих квітів.

Відповідну фотографію Ольга Харлан опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Вона постала в незвичайному і цікавому вбранні, при цьому, вона до голови знаходиться у воді, а навколо неї, на поверхні води, красиво плавають великі листя рослин.

Також варто відзначити, що українська спортсменка вказала геолокацію, де вона робила дану фотографію, - Оболонська набережна.

"#water #girl #portrait #фотовводе", - прокоментувала свій пост професійна фехтувальниця.

Відомо, що в 2019 році у спортсменки було багато злетів і падінь. Також вона почала працювати з новим тренером, і їй знадобився деякий час, щоб звикнути до нових тактик.

"Початок не був багатообіцяючим, але час минув, і ми почали більше розуміти один одного. Я звикла, все устаканилося. Головне, що сезон закінчився добре, і два головних старти, які були важливі для мене в цьому сезоні, я їх закінчила на відмінно", - говорила українська спортсменка про роботу зі своїм новим тренером.

Нагадаємо, що Українська професійна дзюдоїстка Дар'я Білодід порадувала фанатів знімком з тренування.

Як раніше повідомляв портал "Українці", американська бойчиха змішаних єдиноборств Пейдж Ванзант оприлюднила фотографії оголеного характеру.