Більше винятків і потурань для народних депутатів не буде. Так спікер Верховної Ради пообіцяв штрафувати політиків також, як і простих громадян країни.

Нещодавно у Верховній Раді було піднято питання про штрафи для народних депутатів у період карантину. Тепер винятків для представників, які приходять на роботу без маски, не буде. Дмитро Разумков заявив, що вже 3 листопада відповідна постанова для депутатів буде обов'язково розглянута.

На пропозицію відреагувала і віцеспікер, політик запропонувала успадкувати парламент Німеччини. Адже в зазначеній державі депутати отримують штрафи за порушення, сумою в 5 000 євро. Але Олена Кондратюк мала необережність обмовитися і вказала розмір штрафу для українських нардепів, який повинен становити не 17 000 гривень, а 17 000 євро.

Отримані кошти зі штрафів, повинні піти на допомогу медичним працівникам, які беруть участь у боротьбі з коронавірусом.

Нагадаємо раніше портал "Українці" розповідав про можливу перспективу злиття партій" Слуга народу " та "Опозиційна платформа за життя", на думку деяких представників влади об'єднання "слугам" і "платформі" не уникнути.

А так само дивіться як передвиборча агітація дісталася вже і до популярної платформи Тік-Ток. Що чудять депутати у Тік-Ток?! Обід у Верховній Раді та "лайфхаки" щодо правильного використання парасольки.