Український боксер Олександр Усик, якби не став боксером, то пішов би в священики. При цьому він розглядає таку можливість.

Про це сам спортсмен заявив в інтерв'ю Ганні Буткевич, пише XSPORT. "Якби у мене було ще одне життя, ким би я став? Священик. Думки про це є. Служити Богу", - зізнався Усик.

Олександр Усик
Олександр Усик

Він також розповів, що під час карантину відточував різні навички. "Навчився жонглювати чотирма м'ячами, ще більше мовчати. Так. Навіщо мовчати? Тому що за слова дуже багато доводиться відповідати. А за мовчання-нічого. Ніхто не просить", - зазначив спортсмен.

Раньше Українець писали, що церкви закликають не боятися Covid-19 і відвідувати храми: представники українських православних церков розповіли телеграм-каналу PavlovskyNEWS, що відвідувати ресторани небезпечніше молитов у храмах.

Незважаючи на напружену ситуацію з коронавірусом, українські православні церкви продовжать працювати в умовах карантину, адже вважають, що сплеск захворювань не пов'язаний з відвідуванням храмів.

служба в церкві
служба в церкві

Ризик заразитися в храмі мінімальний, каже речник УПЦ отець Микола Данилевич.

Основна маса людей заражаються не в храмах, адже церкву відвідують максимум 3% населення, а відпочиваючи в ресторанах, відвідуючи торгові центри, магазини і не дотримуючись санітарних норм в транспорті.

Такої ж думки і в Православній Церкві України. Глава інформаційного відділу ПЦУ митрополит Євстратій Зоря розповів нам, що людей марно лякають можливістю заразитися коронавірусом в церкві.

При дотриманні всіх санітарних норм відвідування храмів-абсолютно безпечно. Кількість хворих тільки збільшується, і звинувачувати в цьому церкву немає сенсу, каже митрополит Євстратій.