З квітня минулого року в Україні звільнилося близько п'яти тисяч лікарів. Про це повідомляє Національна служба здоров'я України.

На даний момент медичний ринок праці переживає серйозні проблеми. Так, з квітня цього року звільнилися п'ять тисяч лікарів. При цьому прийшли в медичну сферу близько тисячі осіб, що свідчить про серйозну нестачу робочих рук.

"Трансформація системи виявила прогалини на медичному ринку праці і створила попит на нові спеціальності", - повідомляє НСЗУ.

Також відомство зазначає, що лікарі отримують на даний момент майже дев'ять тисяч гривень, середній медперсонал 7,5 тисячі гривень, а молодший трохи більше шести тисяч.

НСЗУ не відзначає причини даної катастрофічної ситуації в сфері медицини, швидше за все дана ситуація виникла через стрімке поширення коронавірусу, а отже ускладнення умов роботи. Більш того, найбільш вразлива категорія населення перед COVID-19, це медичні працівники.

Багато з них переносять коронавірус у вкрай важкій формі через фактор віку і ефекту накопичення даної хвороби.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.