Леся Нікітюк поділилась фотографіями, як стала обличчям подушки. Відповідний відеоролик був опублікований на її Instagram-сторінці в розділі сторіс.

Леся Нікітюк знаменита своїми безглуздими і провокаційними витівками. Телеведуча ніколи "не лізе за словом в кишеню" і каже все що заманеться. За це шанувальники її просто обожнюють.

33-річна жінка показала відео, на якому вона лежить серед подушок зі своїм відображенням.

"Друзі, в Україні з’явилась компанія, яка робить дуже красні подушки із зображенням будь-якого розміру. Кумири, домашні улюбленці, мультгерої, чи просто лого вашої компанії", - рекламує Леся, тримаючи в руках подушку зі своїм обличчям.

Нікітюк // www.instagram.com/lesia_nikituk/
Нікітюк // www.instagram.com/lesia_nikituk/

У Лесі аж три подушки і вона це кумедно коментує: "Від ориганілу не відрізнити. Я свій кумир, я себе люблю".

Нікітюк // www.instagram.com/lesia_nikituk/
Нікітюк // www.instagram.com/lesia_nikituk/

Також Леся не женеться за модою і любить радувати своїми кумедними фотографіями передплатників в соцмережах. Але крім цього шанувальники обожнюють Леся через її стиль.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.