Співачка MARUV оновила свій стиль. Відповідний знімок був опублікований на її офіційній Instagram-сторінці.

MARUV є українською співачкою, композитором і автором ряду пісень. Незважаючи на те, що вона не пройшла на Євробачення, творчість Анни Корсун є вкрай популярною як на території нашої країни, так і за кордоном. Співачка популярна своїм пікантними образами і є однією з відомою красунею.

Нещодавно співачка постала в образі зі світлим волоссям. Швидше за все, дівчина одягла перуку і вирішила спробувати себе в новому образі.

"Як вам такий колір волосся? Або брюнеткою краще?",- запитала вона у своїх передплатників.

Шанувальники несподівано порівняли жінку з молодою Аллою Пугачовою. Дійсно в даному образі є безліч подібностей.

"Алла Пугачова в 20 років"; "Пугачова"; "схожа на Пугачову в юності з таким кольором"; "Алла Борисівна в молодості", - пишуть вони.

Зокрема схожість української співачки з Примадонною знайшла Ольга Полякова.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.