Євген Комаровський повідомив, як швидко приспати занадто емоційну дитину. Про це він написав у соціальній мережі Іnstagram.

Таким чином лікар відповів на питання мами:
"Мій син (йому 1 рік 1 місяць) дуже активний, бігає, скаче, кричить, дурить... І йому досить важко заснути, так як занадто емоційний (це вердикт невролога). Це нормально, коли малюки можуть заснути, сидячи з усіма за столом, коли повзуть за іграшкою і падають, засинаючи буквально моментально, і т. д.? Іноді син засинає сам, але в зв'язку з надлишком емоцій в більшості випадків заснути йому важко — він крутиться в ліжку, сам з собою розмовляє, співає пісні, хоча видно, що хоче дуже спати, просто не може... Чим заспокоїти такого активного дитини? Чаєм якимось, краплями? Я до того ж сама вагітна, нервова, теж через його активності вже хочу собі краплі заспокійливі…
Я думаю, що ваша вагітність і нервовість і були основним приводом, щоб написати це питання. Насправді у вас немає ніяких проблем-у вас нормальна, звичайна дитина. Просто діти, як правило, в такому віці не божеволіють і не стрибають самостійно — вони це роблять разом з кимось. Значить, у вечірній час не треба заохочувати активні ігри — виберіть щось менш емоційне, наприклад довгу прогулянку".

Доктор Комаровський у відповідь наголосив, що якоїсь "чарівної таблетки" або крапельок, то їх просто не існує ні для вагітних, ні для дітей в такому віці. Більш того: будь — які снодійні, будь-які заспокійливі засоби для вагітних і для дітей в такому віці, з точки зору медицини, - злочин. Так що забудьте про це.

Заспокоюються діти тільки за допомогою корекції способу життя: збільшення фізичних навантажень, зменшення емоційних подразників, зміна графіка прийому їжі, сну і прогулянок ... хочете, щоб він добре спав вночі? Не давайте йому спати вдень.

Нагадаємо, Комаровський дав поради, як знизити ризик зараження коронавірусом: "Важливо, щоб в організмі..."

Раніше портал Українці повідомляв, що "Це єдиний захист від коронавіруса: доктор Комаровський назвав те, що може допомогти українцям.