Менш, ніж через місяць настане Новий рік і кожна сім'я хоче відзначити це свято за красивим столом. Звичайно, запити у всіх різні, але на олів'є, мандарини і новорічну ялинку розраховують всі.

І поки слуга народу, типу Олени Криворучкіної приходять на засідання Верховної Ради з годинником за 154 мінімалки, прості українці підраховують ті крихти, які у них є, щоб якось прожити.

Олена Криворучкіна та Володимир Зеленський
Олена Криворучкіна та Володимир Зеленський

Українці намагаються зрозуміти, як можна вижити на мінімальну зарплату, особливо під час пандемії і напередодні новорічно-різдвяних свят.

Відповідне питання з'явилося в закритій фейсбук-групі "Президент України ЗЕЛЕНСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ". Користувач соціальної мережі запитав: "Підкажіть, будь ласка, як можна прожити на зарплату в 278 грн, та й ще перед Новим роком?"

Скріншот: Фейсбук
Скріншот: Фейсбук

Українці в коментарях відреагували на це питання, зазначивши, що така сума "це не зарплата, це компенсація за мобільний зв'язок". Дехто ж, здивувавшись, названій сумі, порадив автору поїхати на заробітки: "на заробітки їдь, там більше платять. Тільки там орати треба і скаржитися не будеш на зарплату".

"Середня зарплата в день. У деяких і менше. На що скаржитися, не розумію", " як вам 70 грн в день?", "Це за день? Так буває за день і менше отримують. Це у вас ще нормально"," платять стільки, за скільки ви погодилися працювати", - пишуть інші користувачі в коментарях.

Скріншот: Фейсбук
Скріншот: Фейсбук

Скріншот: Фейсбук
Скріншот: Фейсбук