МОЗ пропонує ввести жорсткий локдаун в кінці січня. Про це повідомив Максим Степанов на брифінгу.

Депутат від Слуги народу Олександр Дубинський повідомляв, що влада готує повний локдаун в період з католицького Різдва
24 грудня.

Поки невідомо, чи дійсно Україну чекає локдаун. Український уряд до цього запевняв, що повна зупинка всього є виключно крайнім заходом для нашої економ

Глава МОЗ Максим Степанов на брифінгу 4 грудня повідомив, що швидше за все локдаун вводитися не буде в цьому році. Незважаючи на це, МОЗ рекомендує ввести його в наступному році з початку січня на три тижні. Передбачається, що приблизно в цей час буде очікуватися пік захворюваності.

"Наприкінці січня і на початку лютого ми будемо очікувати пік захворюваності на грип. Це призведе до серйозного навантаження на медичну систему", - розповів він.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.