В Україні оголосили штормове попередження 6 грудня. Про це повідомляє сайт ДСНС України.

Буря очікується в першу чергу в акваторії обох морів в Україні. При цьому на узбережжі Азовського моря і наближених територіях очікуються сильні пориви вітру.

При цьому висота хвиль складе близько п'ятнадцяти-двадцяти дециметрів. У зв'язку з цим у Маріуполі та Бердянську введено другий рівень небезпеки. Пориви метра складе двадцять п'ять-тридцять метрів за секунду, а хвилі матимуть розмір від тринадцяти до п'ятнадцяти дециметрів.

Початок грудня обіцяє бути досить теплим, проте з дня святого Миколая температура істотно знизиться. Остання декада грудня очікується теплою з нетиповою для зими погодою. А в кінці року очікується сніг і морози.

Відзначимо, що на даний момент нічна температура знизиться до п'яти градусів морозу.

Також очікується, що 6 грудня буде незначне похолодання і сніг в деяких регіонах.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.