Львівський мер захворів на COVID-19. Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

Як повідомив Андрейц Садовий, 6 грудня він відчув слабкість і першіння в горлі. Сьогодні він здав аналізи, які підтвердили коронавірус.

"Температури немає, тому працюю онлайн, Поки мій лікар це дозволяє", - зізнався мер Львова.

Також він попросив вибачення у своєї дружини, так як змушений піти на самоізоляцію і не зможе з нею спілкуватися.

"Катерина, вибач, але святкова вечеря сьогодні теж через ZOOM. Так твій День Ангела ми ще не святкували", - зізнався він.

Коронавірус-це небезпечне захворювання, яке має специфічну симптоматику. Так, хворі COVID - 19 зазвичай страждають від лихоманки, фізичної слабкості і сухого кашлю. Крім цього, багато хворих втрачають нюх.

Однак хворі коронавірусом втрачають нюх інакше, ніж хворі на ГРВІ. За словами лікарів, хворі СOVID - 19 хворіють без нежиті.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.