Олег Винник удостоївся престижної української премії. Про це повідомив сам співак на своїй сторінці Instagram.

Йдеться про премію за кращу пісню грудня цього року на музичній платформі. Нагороду отримала композиція божевільна любов.

Винник виклав фотографію, на якій він тримає дану нагороду.

"Спасибі, що оцінили мою "божевільну любов". Разом ми зробимо з божевільної вічну!",- повідомив артист на своїй Instagram-сторінці.

Шанувальники підтримали артиста і відзначили, що він заслуговує нагороду. Хтось запитав терміни нової пісні.

"Який гарний"; "Моя вічна любов"; "Кращий"; "вітаю"; вітаю! Нехай Ваша поличка поповнюється нагородами щороку! Ну а ми чекаємо нових обіцяних пісень"; "це правда дуже хороша пісня, моя улюблена", - повідомляють користувачі соцмережі.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі