Українка, яка незадоволена роботою кампанії мобільного оператора "Київстар", розмістила публікацію в соціальній мережі, на якій показала публіці знахабнілі умови мобільної мережі.

Відповідну публікацію Українка опублікувала на своїй сторінці в Twitter.

Мешканка України, яка є клієнтом телекомунікаційної компанії Київстар, показала аудиторії, як нахабніє мобільний оператор.

"Я тобі що, мільйонерка?? Е**ний Київстар за**ал вже", - агресивно пише дівчина на своїй сторінці в соціальній мережі.

Йдеться саме про підвищення ціни на тариф мобільного оператора. Всім відомо, що різноманітні представники мобільної мережі по країні без відома споживачів самостійно підвищують ціни на послуги, причому без будь-якої угоди.

Крім цього, вона обурена, що в країні постійно піднімаються ціни не тільки на мобільні послуги, а й на все, в цілому.

"С**а чому піднімаються ціни на все, скоро бл**ь буде податок на повітря і на життя", - звертається до українців незадоволена жінка.

Коментарі на пост в Twitter
Коментарі на пост в Twitter

Також дівчина уточнила, що повідомлення про підвищення ціни на тариф їй прийшло вранці, а саме о 9 ранку, що, в свою чергу, зіпсувало їй настрій на весь майбутній робочий день.

"Доброго ранку На**Й", - продовжила користувач мобільних послуг Київстар.

Коментарі на пост в Twitter
Коментарі на пост в Twitter

Нагадаємо, що у соцмережі українські громадяни висловили свою думку про роботу мобільного оператора Київстар.

Як раніше повідомляв портал "Українці", незадоволені українці продовжують обурюватися щодо махінацій мобільної мережі Київстар.

Також портал "Українці" писав, що український користувач розповів публіці, з чим він зіткнувся після неякісного товару з «Rozetka».