Фахівці розповіли, яким чином не заразити своїх близьких коронавірусом через подарунок. Про це повідомляє портал НовиниЮ.

Коронавірус-це небезпечне захворювання, яке має специфічну симптоматику. Так, хворі COVID - 19 зазвичай страждають від лихоманки, фізичної слабкості і сухого кашлю. Крім цього, багато хворих втрачають нюх.

Відзначимо, дана хвороба несе небезпеку для органів дихання. Лікарі рекомендують звернутися до лікаря і зробити ПЛР-тест.

Інфекція здатна на деякий час затримуватися на різних поверхнях. Коронавірус здатний виживати на грошах і картонних поверхнях трохи більше 24 годин. На пластикових і металевих поверхнях вірус виживає до трьох днів.

Медики настійно рекомендують запаковувати свої презенти близьким, використовуючи медичні рукавички, а також носячи медичну маску. Це зменшить ймовірність, що небезпечний вірус потрапить на подарунок. Особливо обережно слід ставитися до подарунків літнім людям, оскільки вони входять до групи ризику.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.