Надія Дорофєєва увійшла в топ найуспішніших і стильних українців за версією журналу Elle. Про це знаменитість повідомила на своїй офіційній сторінці Instagram.

Дорофєєва перемогла в номінації музичний проект. Результати представили на урочистій вечері ELLE Style Awards.

Фото Наді Дорофєєвої
Фото Наді Дорофєєвої

Сама виконавиця подякувала тим, хто підтримував її кандидатуру, а також повідомила, що дана ситуація вкрай важлива для неї.

Вона зазначила, що 2020 рік був для неї роком внутрішніх відкриттів і він змінив її життя.

Проект, в якому вона брала участь спільно з Андрієм Завгороднім, "Время и стекло" підійшов до кінця після десяти років існування.

Співачка повернулася до роботи кілька місяців тому. Вона записала кілька композицій до своєї сольної кар'єри. Після цього співачка опублікувала кліп з піснею горить.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.