Колишня "Холостячка", знаменита актриса, танцівниця, переможниця минулого сезону "Танці з зірками" Ксенія Мішина поділилася шикарним знімком у своєму акаунті в соцмережі. Вона показалася зі своїм новим обранцем.

Відповідну фотографію Ксенія Мішина оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

Українська актриса набрала величезну популярність після українського серіалу "Кріпосна". Також вона була запрошена на саме танцювальне шоу країни "Танці з зірками", де їй пару склав хореограф Євген Кот, і вони разом зуміли здобути перше місце, перемігши всіх опонентів.

На своїй фотографії талановита актриса Ксенія Мішина постала перед шанувальниками зі своїм коханим Олександром Еллертом.

Крім цього, вона підписала свою публікацію теплими словами для свого коханого чоловіка і подякувала долі за зустріч з Олександром.

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

"Скажу тобі чесно, це подарунок долі, ось так зустріти людину і раптом усвідомити, що тільки ти і знаєш його.Усвідомити, що тільки ми і бачимо один одного об'ємно, а для інших ніби галаграми зображення, пікселі.А разом ми живі, нескінченні, цілі! Не дві половинки одного, а два цілих людини, нарешті! Такий раптовий магніт, дике тяжіння, таке все незрозуміле, але до божевілля приємне ...",- пише Українська знаменитість.

Нагадаємо, що знаменита українська актриса Ксенія Мішина звернулася до публіки і озвучила свою відповідь у бік хейтерів.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменита телезірка Ксенія Мішина постала перед шанувальниками в шикарному весільному вигляді.

Також портал "Українці" писав, що талановита актриса Ксенія Мішина приготувала масу сюрпризів для своїх шанувальників.