Світлана Тарабарова продемонструвала, яким чином вона відсвяткувала Різдво за григоріанським календарем. Відповідний знімок з'явився на її Instagram-сторінці.

Не більше двох місяців тому співачка Світлана Тарабарова народила другу дитину. Після пологів зірка неодноразово з'являлася перед камерами і давала інтерв'ю.

На даний момент вони з чоловіком переїхали в новий будинок. Знаменитість зазначила, що вони з чоловіком багато збирали для того, щоб опинитися в новому котеджі.

Днями на честь Різдва Тарабарова порадувала затишними знімками біля ялинки з компанії рідних людей.

На одному фото вони обіймаються з чоловіком, на іншому — співають з гостями під гітару, в центрі — синочок Іван.

Тарабарова при цьому побажала міцного здоров'я для всіх, теплих зустрічей і музики.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.