Японська компанія Asa Seaside Railways створила незвичайний автобус, який може перетворитися на інший транспортний засіб після натискання всього однієї кнопки. Завдяки унікальній функції автобус DMV може ставати поїздом.

Про це повідомляє портал "Daily Mail".

Всього за 15 секунд унікальний автобус може стати поїздом-локомотивом для пасажирів. Завдяки сталевим залізничним колесам автобус може пересуватися по рейках після того, як буде натиснута всього одна кнопка.

Дворежимний автобус в Японії
Дворежимний автобус в Японії

Після того, як він назад стає автобусом, сталеві колеса піднімаються, а замість них опускаються колеса з шинами. Транспорт по довжині становить 8 метрів, а в салоні він може перевозити 23 осіб. Автобус важить всього 5850 кілограм, через що він легше вагона поїзда.

Даний транспортний засіб здатний їздити по рейках зі швидкістю до 60 кілометрів на годину, але на дорозі його швидкість вище. Унікальний автобус повинен почати їздити на день Різдва з Токусіми і Кочі на Сікоку.

Дворежимний автобус в Японії
Дворежимний автобус в Японії

На думку місцевої влади, мета такого автобуса-розвинути туристичну область, оскільки він курсуватиме повз гарячих джерел і пейзажів, роблячи зупинки. На сьогоднішній день є всього 3 автобуси різних кольорів: червоний, синій і зелений.

Нагадаємо, що для собак створили унікальний винахід, який допоможе їм дзвонити по відеозв'язку.

Як раніше повідомляв портал "Українці", чоловіки створили футуристичний будинок з автомобіля і літака.

Також портал "Українці" писав, що у компанії Citroеn створили унікальний Skate з капсулами для подорожей по місту.