Нещодавно в місті Гейлсберг, штат Іллінойс, у Сполучених Штатах Америки сталася незвичайна історія. До правоохоронної служби звернувся власник автомобіля, повідомивши про те, що його машину викрали, а знайшов він його несподіваним чином.

Про це повідомляють на сайті "The Register Mail".

Власник японського автомобіля відпочивав на вечірці в Сполучених Штатах. Через те, що він розумів, що ввечері він буде пити алкогольні напої, вранці він за кермо не сідав. А щоб не втратити ключі від свого пікапа, він поклав їх в салон авто.

У США власник знайшов своє вкрадене авто через навушники
У США власник знайшов своє вкрадене авто через навушники

Крім того, в салоні лежали і бездротові навушники AirPods від виробника Apple. Потім його автомобіль викрали, а власник терміново звернувся в правоохоронну службу. Через деякий час він згадав про те, що в машині залишилися навушники.

Тому власник вирішив їх використовувати, щоб знайти свій викрадений автомобіль. За допомогою мобільного додатку чоловікові вдалося знайти місця розташування пристрою від Apple. На превеликий подив, власнику пікапа вдалося знайти своє авто.

У США власник знайшов своє вкрадене авто через навушники
У США власник знайшов своє вкрадене авто через навушники

Як виявилося, машина Frontier стояла біля одного з придорожніх мотелів недалеко від нього. Правоохоронні органи разом з чоловіком знайшли його викрадений автомобіль. При цьому, винуватця поліція незабаром заарештувала за викрадення.

Нагадаємо, що у Києві співробітник Автомийки викрав у клієнта автомобіль Tesla і потрапив на ньому в ДТП.

Як раніше повідомляв портал "Українці", молодий хлопець вкрав у батька автомобіль і почав ганяти по Києву.

Також портал "Українці" писав, що в Японії створили автобус, здатний перетворюватися на поїзд.