У США створили унікальний і незвичайний будинок, який роздрукували на 3D-принтері в рамках спеціального проекту всього за 12 годин. Так, в рамках програми ппро підтримку малозабезпечених сімей, роздрукований будинок навіть вже встигли подарувати.

Про це повідомляє портал "CNN".

Стало відомо, що, виявляється, такі будинки не дарують, а продають малозабезпеченим сім'ям за низькою ціною. Так, Цей надрукований будинок вже продали мешканці Сполучених Штатів Америки Ейпріл Стрінгфілд і її синові, якому 13 років.

Надрукований 3D-будинок
Надрукований 3D-будинок

Надрукований 3D-будинок
Надрукований 3D-будинок

Повідомляється, що площа 3D-будинку – 111 квадратних метрів, а побудований він на бетоні. Більш того, матеріал будинку неможливо зіпсувати через його міцності, а в самому будинку температура зберігається. Також всередині будинку встановлені три спальні і 3 ванні кімнати.

Надрукований 3D-будинок
Надрукований 3D-будинок

У будинку стоїть розумна система, яка управляється і стежить за безпекою будинку. Більш того, ця домашня система здатна управляти датчиками електроенергії, опалення та води. А в майбутньому господарі будинку можуть поставити на нього сонячні батареї.

Надрукований 3D-будинок
Надрукований 3D-будинок

Що найбільше дивує, так це той факт, що в будинку встановлений негабаритний 3D-принтер, щоб власники змогли ним скористатися. Вони зможуть в будь-який момент роздрукувати собі речі, які необхідні їм в побуті.

Нагадаємо, що у США чоловік знайшов свій викрадений автомобіль за допомогою бездротових навушників.

Як раніше повідомляв портал "Українці", японська компанія створила унікальний автобус, здатний ставати поїздом.

Також портал "Українці" писав, що у Франції чоловік перетворився на справжнього монстра заради мрії.