Мандрівник у часі оголосив свої прогнози на 2022 рік, в тому числі новий і більш небезпечний штам Covid і дитини-напівлюдини-напівобезьяну, народженої зі "змішаними рисами".

Відповідну публікацію розмістили на порталі «Daily Star»

Користувач соціальної мережі, сенсаційно заявив, що знає про те, що станеться в майбутньому, зробив сумнівний прогноз щодо коронавірусу.

У відео самопроголошений "мандрівник у часі" каже, що він починає дратуватися, оскільки люди сумніваються в його правдивості, тому він дав кілька нових дат, щоб люди занесли їх у свої щоденники.

Пост в ТикТок
Пост в ТикТок

Він каже: "Мене занадто довго вважали фальшивим Мандрівником у часі, тому запам'ятайте ці три важливі дати на початку 2022 року. 11 березня - у першої людини народилася дитина від шимпанзе, він може розмовляти і має змішані риси обличчя. 19 квітня - з'являється новий штам covid "омега", в п'ять разів гірше всіх інших. 17 вересня - в океані виявлено найбільшу істоту, названу Cerine Croin, яка в чотири рази більше синього кита".

Всі прогнози здаються вкрай малоймовірними, і творець має звичку передбачати дивних істот, виявлених вченими в глибокому морі.

Незважаючи на це, відео подивилися більше 10 мільйонів разів, і з них півмільйона людей "лайкнули" його, а тисячі залишили коментарі.

Вірус
Вірус

Один користувач пожартував: "Я мандрівник у часі і передбачаю, що на початку 2022 року настане місяць під назвою січень".

"Я мандрівник у часі, і я передбачаю, що 14 лютого буде День святого Валентина", - сказав другий користувач.

Третій уїдливо зауважив: "Якщо хтось ще тут подорожує в часі, будь ласка, зробіть краще".

Нагадаємо, що чоловік наполягає, що він з майбутнього і попередив планету.