Самопроголошений "мандрівник у часі" на TikTok вважає, що інопланетяни висадяться на землі і почнуть міжгалактичну війну. Портал ladbible показав, як чоловік пояснюють свою теорію.

"Мандрівник у часі" набрав понад 3,9 мільйона лайків і 611 000 підписників на платформі і стверджує, що хоче "допомогти людству".

Користувач під ніком @aesthetictimewarper розмістив на платформі ролик, в якому передбачається, що в середу, 11 серпня, на Землю обрушиться метеорний потік Персеїди.

У відео є текст, розміщений на тлі гуркітливих хвиль, імовірно для того, щоб підкреслити, що на нас чекає бурхлива метушня. Або щось подібне.

передбачення мандрівника в часі
передбачення мандрівника в часі

TikToker сказав: "Так, я подорожую в реальному часі з 2714 року, іноді 11 серпня 2021 року трапляються дивовижні речі. Буде дуже сильний метеоритний дощ, який триватиме 2 тижні, він буде видно в Північній півкулі. Один з метеорів буде відрізнятися від усіх інших, тому що це корабель, що приземляється на Землю, починаючи підготовку до першої Нозичної війни".

передбачення мандрівника в часі
передбачення мандрівника в часі

Кліп був опублікований 10 серпня і швидко набрав більше 300 000 переглядів і майже 12 000 лайків.

Як ви розумієте, користувачі поспішили висловити свою думку в розділі коментарів.

Один користувач намагався пожартувати над користувачем, написавши: "Перше, що я зробив би, як мандрівник у часі: створив TikTok".

передбачення мандрівника в часі
передбачення мандрівника в часі

Однак @aesthetictimewarper був готовий до цього, відповівши: "Я тут з кінця 2020 року, цей аккаунт був створений на початку червня, я вивчав, на що це було схоже".

Другий користувач пожартував: "Це станеться, коли вони включать 5G".

У той час як у третього користувача не було подібних домислів і він прийшов до висновку: "Нічого з того, що він сказав, не збулося. Розкажіть нам щось правдоподібне".