Брайану Герсону доводиться жити окремо від своєї сім'ї, тому що їх запліснявілий будинок на південному сході Лондона занадто малий. Сім'я десять років жила в огидних умовах

Відповідну публікацію розмістили на порталі «Daily Star»

Сім'я, яка застрягла в "переповненій квартирі, пронизаній цвіллю", розповіла, що більше десяти років їм довелося жити в "огидних" умовах, і порівняла своє становище з "як краби в бочці".

Брайан Герсон каже, що його дружина Келлімарі Герсон і їх четверо дітей були змушені мати справу з "нестерпними" умовами в будинку з двома спальнями в Броклі, Льюїшем, на південному сході Лондона.

Гнила квартира
Гнила квартира

Батько все більше турбується про здоров'я своєї сім'ї і сказав, що у більшості з них розвинулися проблеми з диханням через сильну вогкості в будинку, який перебуває у віданні житлової асоціації «Оптиво».

Він стверджує, що умови настільки погані, що сім'я була змушена діставати з їжі шматки мокрої стелі через те, що фарба обсипалася під час приготування їжі.

Гнила квартира
Гнила квартира

Далі батько сказав, що їх життєва ситуація завдала удару по психічному здоров'ю його дружини, і сказав, що йому доводиться жити з мамою, тому що квартира занадто тісна.

Герсон сказав: "Вже більше 12 років моїй дружині доводиться мати справу з цим — вона вперше переїхала зі своєю первістком в 2009 році. Цвіль також привела до таких проблем, як псування речей і меблів, тому їх доводиться викидати. Крім того, зі стелі відшаровуються шматочки фарби, які потрапляють всюди — від ванни до їжі під час приготування їжі".

Гнила квартира
Гнила квартира

Герсон додав: "Її первісток народився недоношеним, і його довелося інкубувати протягом перших двох місяців його життя, і в підсумку у нього розвинувся подсвязочний стеноз - проблема з дихальними шляхами дитини трохи нижче голосових зв'язок. Це класифікується як інвалідність, оскільки у нього проблеми з регулюванням дихання під час бігу та гри — це через цвілі".

Гнила квартира
Гнила квартира

Він сказав: "Пандемія також позначилася на сім'ї, тому що це схоже на крабів в бочці, яким нікуди бігти".

Нагадаємо, що 106-річна бабуся поділилася секретом довгого і щасливого життя.