87-річний чоловік з Ірану не мився десятиліттями, п'є воду з калюж і їсть сиру здобич, але вчені були збиті з пантелику його дивно сильною імунною системою і хорошим здоров'ям.

Відповідну публікацію розмістили на порталі "Daily Star"

87-річний чоловік, який не мився десятиліттями і харчувався дорожнім м'ясом, збив з пантелику дослідників, які підтвердили, що він в доброму здоров'ї.

Уродженець Ірану Аму Джаджі не мився протягом 67 років після того, як переконався, що купання принесе йому невдачу і в кінцевому підсумку вб'є його.

Його дієта складається в основному з сирих дорожніх тварин, таких як дикобраз, і води прямо з калюж.

Через свій незвичайний спосіб життя Джаджі було важко завести друзів або знайти дівчину, а одне з його улюблених занять — куріння трубки, наповненої гноєм тварин.

Однак місцеві жителі були настільки вражені прихильністю Джаджі своєму незвичайному способу життя, що побудували йому невелику халупу, так як до цього він жив в дірі в землі.

Бездомний
Бездомний

Медики, які відвідали халупу в селі Дейгях, Іран, провели кілька аналізів і сказали, що, незважаючи на свій спосіб життя, Джаджі напрочуд здоровий і не має серйозних захворювань або бактерій.

Експерти були зацікавлені у виявленні різних форм життя, в тому числі паразитів, які могли оселитися на його тілі, але змогли підтвердити, що у нього немає ніяких хвороб або паразитів, незважаючи на відсутність гігієни.

Професор доктор Голамреза Молаві провів тести і підозрює, що Джаджі залишився здоровий завдяки розвитку надзвичайно сильної імунної системи.

Навіть, незважаючи на те, що Джаджі вважає за краще сиру вбиту на дорозі їжу і відмовляється стерилізувати воду, яку він п'є, він не страждав ніякими захворюваннями, що здивувало вчених.

Нагадаємо, що чоловіки влаштували самосуд над дідусями, які перебігали дорогу.