Президент РФ Володимир Путін власноруч завдав жахливого удару Російській державній пропаганді - своєму основному інструменту - заявивши про "хрюкання" російських пропагандистів. Про це заявив російський публіцист Олександр Невзоров в ефірі радіостанції "Ехо Москви".

"Всі бачили цей приголомшливий момент, де у нього якийсь милий, Лисий, професійний пропагандист бере інтерв'ю, і йому вказують його холопье місце. На цілком конкретне, природне, коректне запитання пропагандонаВВ йому каже: "А ви що, власне кажучи, хрюкаєте?"І це було дуже необачно, тому що був показаний стиль спілкування пана з челяддю, що, загалом, ти маленький боєць ідеологічного фронту, ти свиня ... якби трудяга цього "ідеологічного фронту" встав і сказав: "Вова, поки! Бувай і не хворій",- він врятував би й Путіна, і себе, і віру народу в те, що буває якась свобода, і що це не пропрацьована лакейська постановка", - розповів Невзоров.

президент РФ Володимир Путін
президент РФ Володимир Путін

Природно, заперечити російському лідеру, додав публіцист, охочих не знайшлося.

"Але пропагандон вріс у стільчик. Але я розумію, якщо людині дуже не хотілося вставати... ось мені б в такій ситуації вставати напевно б сильно не захотілося, ну, можна було б на цей царствений докір "не хрюкай" сказати: "А я завжди у свинарнику так роблю". Ось в цьому випадку схопився б ВВ, і це було б ще крутіше", – пояснив Невзоров.

Мова про "хрюкання" зайшла, коли журналіст Андрій Ванденко, який інтерв'ював російського президента, почав ставити йому питання про президентських дочок. Путін не захотів відповідати на уточнювальне питання, після чого Ванденко закашляв. "Даремно ви хрюкаєте", - сказав російський президент. "Я не хрюкаю, я покашлюю", - відповів йому журналіст. "І покашлювати нічого. Ви ж не живете моїм життям, і ви не розумієте, що таке питання безпеки", – підкреслив Путін.