В Англії одна з мешканок Карен Спенсер помітила, як до Земля наближається загадковий об'єкт, який залишав за собою слід, схожий на дим.

Про це повідомляється на порталі "Daily Star".

У світі є багато ситуацій, коли люди з різних країн помічають в небі щось дивне, одна з таких ситуацій сталася в Англії.

Одного ранку на камері був зображений невідомий і яскравий об'єкт, який летів по небу, і люди ламали голову в роздумах, що ж це могло бути. Дивний спалах був знятий камерою однієї з мешканок Карен Спенсер в Дріглінгтоні.

Карен опублікувала в соціальну мережу відео, яке була знято на відеокамеру з функцією виявлення руху, де вона знімала безлюдну вулицю.

Фотографія НЛО
Фотографія НЛО

І ось, через 12 секунд в кадр потрапила яскрава смуга світла, яка наближалася до землі по темному небу. Крім цього, це світло залишало за собою слід диму і пари.

Думка людей розділилася: одні припускали, що це метеорит, інші – що це тихий феєрверк або ж інопланетяни.

Карен отримала попередження про те, що її домашня камера відеоспостереження зафіксувала рух о 5:42 ранку.

"Я думала, що це падаюча зірка, але камера вловила це за 12 секунд до цього. Ви очікуєте, що падаюча зірка буде більш спонтанною. Деякі люди сказали, що це феєрверк, який запускали люди похилого віку. Я не бачила, щоб люди похилого віку встали о 5.40 ранку і пускали феєрверки .Чесно кажучи, я не зовсім розумію, що це таке. Було б непогано спробувати з'ясувати, що це таке", - прокоментувала Карен.

Нагадаємо, що дослідник НЛО розповів, що на Марсі знайшов фігуру, яка була схожа на слона.