У Росії не вакцинували від коронавірусу Володимира Путіна. Про це повідомляє портал 112.

Як повідомив прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков, Росія проводить поки масову вакцинацію населення вакциною Супутник V, випробування якої не закінчилися. Він повідомив, що Путін не має можливості стати добровольцем даної вакцини.

Також Пєсков повідомив, що сам не буде вакцинуватися від коронавірусу новою вакциною. Причиною прес-секретар президента назвав той факт, що вже перехворів COVID-19 і має імунітет.

При цьому Росія імпортує Супутник V в різні держави. Російські фахівці запевнили, що дана вакцина отримала відмінні результати випробувань. Як заявили розробники препарату, ефективність Супутник V на 42-й день після першої ін'єкції перевищила 95%.

Незважаючи на це, ініціативу розкритикували представники медичної сфери різних країн. Так, ізраїльський лікар повідомив, що російська вакцина може бути вкрай небезпечною, так як її до кінця не перевірили. Перевірену вакцину можна буде створити лише в кінці 2020 року, однак це найоптимістичніші прогнози.

Раніше портал Українець повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.