Королівська пара Меган Маркл та принц Гаррі зачарувалу у весь світ. Їхнє весілля було найобговоріванішою подією 2018 року. Через год після весілля з'явився первісток пари - син Арчі. Герцог та герцогиня Сассекські мріяли ще про одну дитину, але дива не трапилося.

Як передає портал Українці, колишня американська актриса Меган Маркл втратила другу дитину. Про це повідомляє The New York Times.

Маркл пережила викидень після переїзду з Великобританії до США.

Герцогиня Сассекська розпоіла, що відчула сильний біль, коли змінювала підгузник своїй першій дитині Арчі. Вона відразу зрозуміла, що стався викидень.

Тоді Меган разом з Гаррі відправився до лікарні, де лікарі підтвердили невтішний діагноз.

"Я відчула сильний біль. Опустилася на підлогу разом із Арчі в руках, наспівуючи колискову, щоб заспокоїти нас обох. Веселу мелодію, що контрастує з моїм відчуттям, що щось трапилося. Я обіймала мого первістка, знаючи, що втрачаю свою другу дитину", поділилася своїм горем Маркл.

Вона також додала, що викидень став "нестерпним горем" для їхньої родини, з якою стикаються десятки жінок, але водночас бояться відкрито говорити про свої почуття.

"Втратити дитину – значить нести майже нестерпне горе, яке переживають багато, але мало хто це обговорює. Відчуваючи біль втрати, ми з чоловіком дізналися, що в лікарні зі 100 жінок від 10 до 20 постраждали від викидня. Але все одно, незважаючи на разючу спільність цього болю, розмови на цю тему залишаються табу, вони ганебні", підсумувала герцогиня.

Нагадаємо, що Кейт Міддлтон повідомила про сумну новину: пішов із життя член родини.

Раніше Українці повідомляли, що заплакана Кейт Міддлтон записала відео.

Також ми повідомляли, що Меган Маркл запропонували стати принцесою Діаною.