Вийшовши на сегмент масового ринку із компактним автомобілем, американський виробник електромобілів Tesla планує розширення на Європу,

Як передає портал Українці, з посиланням на Reuters, про цю інформацію повідомив у вівторок засновник Tesla Ілон Маск.

"Можливо, в Європі мало б сенс випустити компактний автомобіль, можливо, хетчбек чи щось подібне", - сказав Маск на європейській онлайн-конференції з питань акумуляторів, організованій урядом Німеччини.

"У США автомобілі, як правило, більші з міркувань особистого смаку. В Європі вони, як правило, менші", - додав він.

Автосалон Тесла

Маск розповів про те, що у нього виникли проблеми з паркуванням свого п'ятиметрового автомобіля Tesla Model X у столиці Німеччини Берліні.

"Я їздив на Model X по Берліну, і у нас було досить складнощів із пошуком місця для паркування, де б ми могли поміститися", - зазначив засновник Tesla.

Наразі компанія продає 4 моделі автомобілів, включно із середнім седаном Model 3 та середнім спортивним автомобілем Model Y.

"Усі машини Tesla на кілька десятків сантиметрів довші за автомобіль Volkswagen Golf, європейський еталон компактних седанів.

На світовому рівні Tesla також має продати свій новий пікап "Cybertruck" протягом двох років", - йдеться у повідомленні Маска.

Нагадаємо, що агентство Bloomberg минулої доби, 24 листопада, повідомило, що Ілон Маск – другий серед найбагатших людей світу, випередивши засновника корпорації Microsoft Білла Гейтса.

Після цього стало відомо, що журнал Forbes оприлюднив рейтинг найбагатших, де спростували позицію Ілона Маска.

Раніше ми повідомляли, що дочка міністра охорони здоров'я Степанова отримує ступінь MBA в Парижі.