Меган Маркл розповіла про трагедію у своїй родині. Про це повідомляє портал Буква.

З'ясувалося, що в липні цього року вона пережила викидень. Все це починалося так само, як і звичайний день. Меган Маркл поміняла підгузник своєму синові, проте вона раптово відчула судому.

Вона впала на підлогу разом зі своєю дитиною. Жінка зізналася. що була змушена наспівувати колискову для того, щоб заспокоїти. Однак сама Маркл відчувала страшне занепокоєння.

Вона зазначила, що коли тримала свого первістка, розуміла, що втрачала другу дитину. Маркл вирушила в лікарню разом з принцом Гаррі. Вони плакали через втрату.

"Я відчула липкість його долоні і поцілувала його суглоби, вологі від наших сліз", - розповіла Маркл.

Жінка зазначила, що з проблемами викиднів стикаються багато жінок, проте вони про це не говорять. Однак це страшне горе, з яким ніхто не ділиться, незважаючи на її спільність.

Раніше портал Українець повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.